VARTA 12V 9Ah YTZ12S-BS
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Varta YTZ12S-BS 509901
Varta YTZ12S-BS 509901
1 053 - 2 561 Sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
Motobatéria VARTA 12V 9Ah AGM (YTZ12S-BS) Ľavá +
Obchod overený zákazníkmi
2862 recenzií
1 235 Sk
www.motorovyolej.sk
VARTA SILVER Varta YTZ12S-BS 12V 9Ah 200A
12V 9Ah 200A 150/87/110mm Ľ+ - Označenie :TTZ12S-BS - Suchá nabitá batéria dodávaná s nádobou na elektrolyt - Bez úniku - nie je potrebné dopĺňať vodu - Utesnená a odolná voči úniku pri naklonení do 45° - Technológia AGM (Absorbent Glass Mat) umožňuje nabíjanie a vybíjanie batérie bez zníženia ...
Obchod overený zákazníkmi
754 recenzií
Akumania
Varta YTZ12S-BS 12V 9Ah 200A
Varta YTZ12S-BS 12V 9Ah 200A
12V 9Ah 200A150/87/110mm Ľ+Označenie :TTZ12S-BSSuchá nabitá batéria dodávaná s nádobou na elektrolytBez úniku - nie je potrebné dopĺňať voduUtesnená a odolná voči úniku pri naklonení do 45°Technológia AGM (Absorbent Glass Mat) umožňuje nabíjanie a vybíjanie batérie bez zníženia výkonu...
333 recenzií
Najlacnejsieautobaterie.eu
Motobatéria VARTA YTZ12S-BS, 9Ah, 12V
594 recenzií
ioleje.sk
Varta YTZ12S-BS 12V 9Ah 200A, 509901
12V 9Ah 200A 150/87/110mm Ľ+
1129 recenzií
NajlacnejsiaBateria.sk
motoolej.eu
Motobatéria VARTA YTZ12S-BS, 9Ah, 200A, 12V
Motobatéria VARTA YTZ12S-BS 9Ah 12V AGM ponúka spoľahlivý štart, bezúdržbovú prevádzku a vysoký výkon. Ideálne pre motocykle, skútre a štvorkolky. Pripravená na okamžité použitie, odolná voči vibráciám a vhodná aj pre náročnejšie podmienky.
iGaráž
VARTA Powersports AGM TZ12S-BS 12V/9Ah (Motobatéria AGM)
VARTA Powersports AGM TZ12S-BS 12V/9Ah Technické údaje: Číslo dielu (ETN) 509901020k544 Krátky kód TZ12S-BS (TZ12S-4) YTZ12S-BS Technológia AGM Napätie 12 V Kapacita 9 Ah Štartovací prúd (CCA) 200 A Dĺžka 150 mm Šírka 87 mm Výška 110 mm Polarita Plus pól vľavo Hmotnosť (orientačná) ͭ...
385 recenzií
Olej RWK
Motobatéria Varta 12V 9Ah gelová (YTZ12S-BS)
dĺžka: 150 mm šírka: 87 mm výška: 110 mm hmotnosť 4 kg štartovací prúd 200A Plus pól nalavo kód produktu 509901020A514 Japonské označenie YTZ12S-BS Balena suchá s priloženým elektrolitom Veľmi odolná proti vytečeniu, prevráteniu a otrasom Nízke samovolné vybíjanie a mimoriadne dlhá životnosť Bez...